fbpx

SAA TUTTAVAKS: Puhtusehaldjas Kerli

Kui palume Kerlil meelde tuletada, kui kaua ta TP Kinnisvarahoolduses juba töötanud on, peab ta enda sõnul lepingust järele vaatama. Ta lisab, et kui teed tööd, mis sulle sobib ja meeldib, siis aeg lihtsalt lendab.

Koristamine paistab Kerlile tõesti sobivat, sest selles vallas on ta töötanud tänaseks juba u 12 aastat, neist kolm viimast just TP-s. Kunagi proovis ta ka müügitööd, ent avastas siis, et liigset vajadust inimestega suhelda tal pigem ei ole. „Minu töötingimused on praegu ideaalsed. Saan endale ise tööaja valida,“ toob ta ühe suure plussi välja. Paindlik tööaeg on Kerlile iseäranis oluline, sest tal on suur pere – nimelt kasvab peres kuus last.

Ega kuue lapse kõrvalt kodus koristamisele nii palju aega kulutada saagi, kui võib-olla ise tahaks. „Detailselt ei jõua. Tööl saan omas mullis olla ja põhjalikule koristamisele palju paremini keskenduda,“ tõdeb ta.

Tagasi vaadates julgeb Kerli väita, et koristamine on pakkunud ka positiivseid avastusi. Puhtuse loomine ei seisne ainult mopis ja lapis, tuleb märgata palju rohkemat, kinnitab Kerli. Samuti on omal kohal loomingulisus. „See aitab paika panna kava ja korralduse, kuidas asju kõige mõistlikumalt teha,“ lisab ta. Ja loomingulisust Kerlil juba jagub – vabal ajal, nii palju kui seda laste kõrvalt jääb, suunab ta selle maalimisse.