fbpx

SAA TUTTAVAKS: Meie Mare

Mare on tõeline meeskonnamängija. Kuna tema töö käib inimeste, mitte moppide ja masinatega, tuleb kogu aeg koostööd teha. Kuidas see tal õnnestub?

Puhastusteenused professionaalsel kujul jõudsid Mare ellu paratamatusena. „Töötasin büroojuhina ja jäin silma korraarmastaja, isegi pedandina. Esialgu kutsuti mind hoopis kinnisvara müüma, aga see väljakutse mind ei köitnud. Hakkasin müüma hoopis koristust ja siin ma nüüd olen,“ kirjeldab Mare, kes jõudis TP Kinnisvarahooldusse kuus aastat tagasi.

Igapäevaselt tuleb Marel juhtida oma koristustiimi ja laias laastus lihtsalt leida lahendused, mis töötavad. Ta teab väga hästi, et tulemuslik töö on selline, kus kõik teevad koostööd. Nii kliendid kui ka puhastusteenindajad.

Kui algab töö uuel objektil, tuleb kõigepealt kliendile selgeks teha, millised on parimad lahendused. Mõnega on rohkem väitlemist, aga mõni saab kohe aru, et proffidelt tulnud ettepanekuid tasub kuulata. Selliseid kliente hindab Mare enim.

Toetav ja hea läbisaamine peab olema ka töötajatega. Kui kõik ilmuvad õigel ajal tööle ning üksteist abistavad, ongi kõik hästi. Siis on andestatavad ka eksimused. „Annan alati võimaluse selgitada ja selgitan ka omalt poolt, et ega koristusäri pole lihtsalt tuim raha teenimine. Oluline on hea koostöö ning rahulolu – ühelt poolt oma tööst, teiselt poolt suurepärasest teenusest,“ kinnitab ta.

Kui pinged vajavad maandamist või tekib lihtsalt vaba aega, paneb Mare mängima Candy Dulferi mahedad saksofonihelid ja võtab kätte õmblustöö. Mõtleb, kellele teeb ja laseb kätel käia. Aga alati leiab ta aega ka mõne hea krimifilmi vaatamiseks ning muidugi ka oma kahe suure Saksa lambakoeraga jalutamiseks.