fbpx

SAA TUTTAVAKS: Meie Aili

Aili on koristusfirma töötaja musternäidis – ta on ise ka heas mõttes puhtusefriik. Aga see pole ainus põhjus, miks ta juba peaaegu 10 aastat TP Kinnisvarahoolduse hingekirjas olnud on.

Meie juurde tööle tuli Aili praktiliselt otse ülikoolist. Kooli kõrvalt oli ta hakkaja noorena töötanud juba aastaid, kuid pärast töövestlust ülemuse Aiviga oli selge, et klapp on hea ning karjäär jätkub just TP-s. Uuendusmeelse inimesena hindab ta väga kõrgelt TP juhtkonda, kes on samuti innovatiivse mõtlemisega. Muidugi paelub Ailit ka töö ise. See on mitmekülgne ega saa kunagi otsa, iial ei teki tunnet, et polegi midagi kasulikku teha.

Nagu juba öeldud, peab Aili ennast suureks puhtusearmastajaks. „Mulle ei meeldi, kui miski jääb talla alla kinni ja…prügi käib ikka prügikasti ning aknad peavad ikkagi läbi paistma,“ iseloomustab ta end muigega. Aili sõbrad ei peaks end aga kuidagi ebakindlalt tundma – puhtusehullu laserpilk aktiveerub ikkagi eelkõige oma kodus, mitte näiteks külas käies.

Muidugi ei ole Aili ainult koristamisest vaimustunud ning oskab elust ka muul moel rõõmu tunda. „Näiteks kõige rohkem meeldib mulle üldse koristada nii, et vajutad robottolmuimeja nuppu ja….,“ ütleb ta naljaga pooleks. Kuid koristamisest rääkides on Aili meelest meeldiv ka garderoobi või sahtleid organiseerida. See tunne, et asjad leiavad oma koha, on lihtsalt mõnus!

Ühes asjas on Ailil küll vedanud. Kui tavapäraselt organiseerib kontoriruumide koristamise teenuse büroojuht/juhiabi, siis see asi on tal kenasti oma majast võtta. Üks ülesanne vähem!

Ja ongi hea, et üks ülesanne vähem. Nii jääb rohkem aega muudeks tegevusteks. Näiteks ühisteks üritusteks lõbusate kolleegidega, jooksmas käimiseks, rabades matkamiseks ning oma väsimatu 3-aastase põnniga tegelemiseks.