fbpx

SAA TUTTAVAKS: Meie Terje

Terje on TP Kinnisvarahoolduse kõige uuem töötaja, kes liitus meie kollektiiviga sõbranna kutsel. Koristusmaailmale andis ta sõrme juba aastaid tagasi. Nagu arvata võibki, on ta nüüdseks valdkonnas juba kogu naha ja karvadega sees. Suurima heameelega, kinnitab ta ise.

Terje on üks järjekordne näide sellest, kuidas hea juht on see, kes tunneb alluvate tööd peensusteni,  sest on ka ise esimeselt astmelt alustanud. „Elasin kunagi USAs, kus sattusin tööle hotelli toateenindajaks. Kui tagasi Eestisse tulin, oli siin värskelt avatud Radisson SASi hotell, kus jätkasin sama tööd,“ meenutab Terje. Seejärel sai temast majaperenaine ühes väiksemas hotellis, kust ta liikus edasi puhastusteenust pakkuvasse ettevõttesse ning sellesse valdkonda jäigi pidama.

„See valdkond sobib mulle väga hästi, sest armastan kiirust ja hoolsust, mis on selle töö alustaladeks,“ tõdeb Terje. Loomulikult peab ta ülemusena olema ka nõudlik – see on kvaliteedi tagamisel vältimatu – aga seejuures ei unusta Terje iialgi olla ka empaatiline ja vastutulelik. „Kui alluva tööd tunned ja tead, on palju lihtsam tema kingadesse astuda ja teda mõista,“ lisab ta.

Juhina töötades saab teinekord ka nalja. See juhtus Terje eelmisel töökohal, kui ta vastas ühe venelannast tööotsija palvele intervjuule tulla. Hakati juba kohtumist kokku leppima, kui helistaja oma identiteedi paljastas: helistajaks oli Terje õde, kes teadis, et Terje on vene keelega pisut hädas ja tahtis vingerpussi mängida. Tagantjärele lõbus mõelda, kuid ka sellises situatsioonis suutis Terje selja lõpuni sirge hoida.

„Ma ei löö risti millegi ees ette ja olen alati kõigele uuele avatud,“ lisab ta veel enda iseloomustuseks. Sama kinnitavad töökaaslased, kellele Terje kambavaim väga hästi peale läheb. Nii peavadki nad teda üheks lõbusaimaks kamraadiks, olgu siis matkates, suusatades või peol tantsu lüües.