fbpx

SAA TUTTAVAKS: Meie Aivi

Kui ettevõttel saaks olla ema, siis TP Kinnisvarahoolduse ema oleks kindlasti just Aivi. Teda võib usaldada, ta teab alati, kuidas leida õiged vastused ning suudab vajadusel ka korra majja lüüa. Oma taru kuningannat, tegevjuht Aivit iseloomustavad TP usinad töömesilased.

Firma juhtimiseks peab olema head ärivaistu ning intelligentsi. Seda kinnitavad alluvad justkui ühest suust, et Aivi organiseerimisvõime ning pidev soov arendada ja parendada on silmaga näha ja käega katsuda. Lisaks on Aivi ka väga sihikindel. Kui ta midagi pähe võtab, siis saab see tehtud kas teiste abita või üksi. „On ennegi juhtunud, et astud kontorisse sisse ja näed, et kapp liigub. Algul pole liigutajat näha, aga siis avastad, et Aivi mässab seal taga. Tahtis kappi teise kohta liigutada, aga mehed polnud jõudnud veel tegeleda,“ meenutab üks töötaja.

Mööbli nihutamine ongi üks Aivi meelistegevusi. Seda tõstab ta sageli ringi. Kui kodus saab mööbel ringi tõstetud, jätkab ta töö juures. Ja siis jälle vastupidi. Paigal tammumine lihtsalt ei ole tema teema. Päris mitu töötajat usubki, et kui Aivi ei tüüriks koristusfirmat, leiaksime ta tõenäoliselt mõnda erilist sisekujundusfirmat vedamas. Või ilusalongi. Või oleks ta näiteks treenerina ametis – ka sport ja tervislikud eluviisid on Aivile väga olulised.

Sporti, olgu selleks jalgrattasõit või suusatamine, teeb Aivi nii kodus kui ka reisil viibides. Üldse on reisimine talle väga oluline. Kuigi positiivselt on ta meelestatud peaaegu iga ilmaga, peab ta lugu just päikesest, mida käibki reisidel otsimas. Kord juhtunud aga vastupidine lugu – Aivi tuli perega suusareisilt ning avastati, et kodus oli vahepeal gaasikatel välja lülitunud. Nii tuli reisikohvrist leitud soojad riided veel tükiks ajaks ka kodus selga jätta.

Lõbusaid juhtumisi tuleb Aiviga ette alatasa, aga kui vaja, saab tema poole ka muredega pöörduda, sest ta on abivalmis, oskab ära kuulata ning head nõu anda. Ka Aivi ise on enda kohta öelnud, et ta on nagu arbuus – pealt kõva koorega, aga seest pehme. Nagu üks hea ema olema peab!

Lisaks tööperele jagub Aivil emaarmastust ka oma kahele tütrele, kuid seda jääb üle ka pere neljajalgsetele – koer Sipsule ja kass Eddiele. Viimane on tõeline pere silmatera, keda nunnutatavad kõik, eriti aga Aivi, kellele on Eddie pesamuna eest.

Sipsu